Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lemn de foc esenta tare pentru Primaria Crevedia Mare, jud. Giurgiu
- Număr anunț
- DA21714724
- Autoritate contractantă
- COMUNA CREVEDIA MARE (PRIMARIA CREVEDIA MARE) (CUI 5246180)
- Furnizor / câștigător
- M B M SRL (CUI RO6770742)
- Cod CPV
- 03413000-8 · Lemn de foc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 13.825 RON
- Valoare atribuită
- 13.825 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 11:12
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 11:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
13.825 RON
din 13.825 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro