Ofertă acceptată Cumpărare directă

Suport tehnic si mentenanta lunara aplicatie "Solutia e-SCIM"

Număr anunț
DA22204000
Autoritate contractantă
Municipiul Tulcea (CUI 4321429)
Furnizor / câștigător
CONTROL ARHISOFT MANAGEMENT SRL (CUI RO31657974)
Cod CPV
30211300-4 · Platforme informatice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
24.000 RON
Valoare atribuită
24.000 RON
Data publicării
11.01.2019 09:45
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 10:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

24.000 RON

din 24.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.