Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achizitie ROLA CASA 57mm/25m- termica
- Număr anunț
- DA22203800
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- SHATTER SRL (CUI RO8122852)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 112 RON
- Valoare atribuită
- 112 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 09:28
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
112 RON
din 112 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro