Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pipeta / Pipete gradate din sticla, clasa A, 10 ml
- Număr anunț
- DA21722026
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor Caras-Severin (CUI RO35150329)
- Furnizor / câștigător
- PARTNERS MEDICAL SOLUTION S.R.L. (CUI RO12036920)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 105 RON
- Valoare atribuită
- 119,70 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 15:15
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 12.11.2018 15:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
119,70 RON
din 105 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro