Ofertă refuzată Cumpărare directă

,,Garaj autospecială CBRN la localul 2 al Inspectoratului pentru Situații de Urgență ,,Cpt. Puică Ni

Număr anunț
DA21566260
Autoritate contractantă
JUDETUL ARGES (CUI 4229512)
Furnizor / câștigător
KALK ARCHITECTURE SRL (CUI 33896986)
Cod CPV
79314000-8 · Studiu de fezabilitate (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.000 RON
Valoare finală
20.000 RON
Data publicării
25.10.2018 10:58
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.