Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi chirurgicale sterile PUDRATE (toate dimensiunile )
- Număr anunț
- DA21728605
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
- Furnizor / câștigător
- ROVAL MED SRL (CUI RO14277070)
- Cod CPV
- 33141420-0 · Manusi chirurgicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.080 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:02
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 11:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.080 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro