Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALCULATOR BIROU 12DIG AS1200 CANON, COPERTI PLASTIC A4 150 MICRONI TRANSPARENTE 100/TOP, Coperti in
- Număr anunț
- DA21726220
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Cluj-Napoca (CUI 4426352)
- Furnizor / câștigător
- LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
- Cod CPV
- 30141100-0 · Calculatoare de buzunar (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 195,80 RON
- Valoare atribuită
- 195,80 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 09:45
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 11:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
195,80 RON
din 195,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro