Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE MAN - SV15PVM

Număr anunț
DA21715465
Autoritate contractantă
COMUNA VATRA MOLDOVITEI (CUI 4326680)
Furnizor / câștigător
TRUCK FULLSERVICE S.R.L. (CUI 716388)
Cod CPV
50114100-8 · Servicii de reparare a camioanelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.109,24 RON
Valoare atribuită
3.109,24 RON
Data publicării
12.11.2018 11:37
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 15:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.109,24 RON

din 3.109,24 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.