Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 7,0% sub estimat

800 sultan pasta tom 24%

Număr anunț
DA21721385
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15331425-2 · Piure de tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
269,70 RON
Valoare atribuită
250,80 RON 7,0% sub estimat
Data publicării
12.11.2018 14:50
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 16:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

250,80 RON

din 269,70 RON estimat 7,0%

Adjudecat la 93,0% din estimat · economie 18,90 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.