Atribuită Cumpărare directă

Servicii de mentenanță sistem de supraveghere video stradală în com Doicești, jud D-ța

Număr anunț
DA35373717
Autoritate contractantă
COMUNA DOICESTI (CUI 4344538)
Furnizor / câștigător
COMTELEPREST SATELIT SRL (CUI 25685589)
Cod CPV
50610000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de securitate (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
3.600 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.600 RON