Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masina de cusut SINGER Prelude 1408, 13 programe de cusaturi, alb,Statie de calcat TEFAL, Aspirator

Număr anunț
DA21723602
Autoritate contractantă
CENTRUL ȘCOLAR DE EDUCAȚIE INCLUZIVĂ NR.1 BISTRIȚA (CUI 4347720)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
42715000-1 · Masini de cusut (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.326,19 RON
Valoare atribuită
5.326,19 RON
Data publicării
12.11.2018 17:56
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 12:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.326,19 RON

din 5.326,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.