Ofertă acceptată Cumpărare directă

Freza diamanta pentru turbina forma para

Număr anunț
DA21727890
Autoritate contractantă
Universitatea de Medicina si Farmacie "Carol Davila (CUI 4192910)
Furnizor / câștigător
MEDIDENT EXIM SRL (CUI RO11105860)
Cod CPV
33131510-5 · Freze dentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,80 RON
Valoare atribuită
318,80 RON
Data publicării
13.11.2018 10:40
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 12:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,80 RON

din 318,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.