Ofertă acceptată Cumpărare directă

pulpe superioare curcan cu os

Număr anunț
DA21689496
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "FRATII BUZESTI (CUI 4941498)
Furnizor / câștigător
TERRA MAGMAR MARKET S.R.L. (CUI RO32263420)
Cod CPV
15112120-3 · Carne de curcan (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
258,84 RON
Valoare atribuită
258,84 RON
Data publicării
08.11.2018 10:23
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

258,84 RON

din 258,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.