Ofertă acceptată Cumpărare directă

CONSERVA TON MARUNTIT IN ULEI 185 gr

Număr anunț
DA21714798
Autoritate contractantă
CENTRUL SOCIAL CANTINA MUNICIPALA ARAD (CUI 38291632)
Furnizor / câștigător
DISTRICENTER FOOD SRL (CUI RO33634659)
Cod CPV
15235000-4 · Conserve de peste (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
931,20 RON
Valoare atribuită
931,20 RON
Data publicării
12.11.2018 11:15
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

931,20 RON

din 931,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.