Ofertă acceptată Cumpărare directă

Draperii poliester

Număr anunț
DA21704814
Autoritate contractantă
CASA ARTELOR "DINU LIPATTI (CUI 38465968)
Furnizor / câștigător
CREARTEX DESIGN SRL (CUI RO35088561)
Cod CPV
39515200-7 · Draperii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.022,16 RON
Valoare atribuită
5.022,16 RON
Data publicării
09.11.2018 12:09
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.022,16 RON

din 5.022,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.