Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zarzavat ciorbe borcan 720gr.

Număr anunț
DA21719552
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
Furnizor / câștigător
ZBON IMPEX SRL (CUI RO13396919)
Cod CPV
15331480-5 · Legume conservate provizoriu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.925 RON
Valoare atribuită
1.925 RON
Data publicării
12.11.2018 13:52
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 14:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.925 RON

din 1.925 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.