Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instalatie dozare clor lichid
- Număr anunț
- DA21395199
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC S.R.L.VIDELE (CUI 25040361)
- Furnizor / câștigător
- ALL OFFICE TRADING SRL (CUI 34056456)
- Cod CPV
- 42993200-5 · Instalatie de dozare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 34.900 RON
- Valoare atribuită
- 34.900 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 08:30
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 10:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
34.900 RON
din 34.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro