Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 69,6% sub estimat

MANDARINE

Număr anunț
DA21708404
Autoritate contractantă
gradinita 201 clopotel (CUI 4340250)
Furnizor / câștigător
LIDIA BEST VISION SRL (CUI 38440106)
Cod CPV
15300000-1 · Fructe, legume si produse conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
287,50 RON
Valoare atribuită
87,50 RON 69,6% sub estimat
Data publicării
09.11.2018 14:49
Termen limită
15.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 07:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

87,50 RON

din 287,50 RON estimat 69,6%

Adjudecat la 30,4% din estimat · economie 200 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.