Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese si Consumabile Pentru Konica Minolta 6500 si HP LJ 9050
- Număr anunț
- DA22196522
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- EXPERT COPY SERVICE SRL (CUI RO14240950)
- Cod CPV
- 32581210-4 · Accesorii si componente pentru echipamentul pentru fax (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.444 RON
- Valoare atribuită
- 7.444 RON
- Data publicării
- 10.01.2019 09:07
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.444 RON
din 7.444 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro