Ofertă acceptată Cumpărare directă

Verificare, reparare Stingator tip. G5 si P6

Număr anunț
DA21389095
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.14 (CUI 29024520)
Furnizor / câștigător
SENZA PAURA SRL (CUI RO27519817)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
554,61 RON
Valoare atribuită
554,61 RON
Data publicării
04.10.2018 12:50
Termen limită
09.10.2018 17:00
Data finalizării
04.10.2018 12:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

554,61 RON

din 554,61 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.