Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Gradinita nr. 3 locatia Bucegi, nr. 9
- Număr anunț
- DA21723649
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR 3 (CUI 29055454)
- Furnizor / câștigător
- MERIDIAN AGROIND SRL (CUI RO6675589)
- Cod CPV
- 15500000-3 · Produse lactate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 171,60 RON
- Valoare atribuită
- 171,60 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 18:37
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 11:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
171,60 RON
din 171,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro