Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reportofon stereo tip stilou Olympus VP-10 (4GB)
- Număr anunț
- DA22180566
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 32344110-0 · Sistem de inregistrare vocala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 402,50 RON
- Valoare atribuită
- 402,50 RON
- Data publicării
- 07.01.2019 09:24
- Termen limită
- 15.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 08:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
402,50 RON
din 402,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro