Ofertă acceptată Cumpărare directă

BRANZA

Număr anunț
DA21665651
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.1 "GULLIVER" SUCEAVA (CUI 18252302)
Furnizor / câștigător
INTER ATMOS S.R.L. (CUI RO31210703)
Cod CPV
15545000-0 · Branza tartinabila (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
961,44 RON
Valoare atribuită
961,44 RON
Data publicării
06.11.2018 12:20
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 10:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

961,44 RON

din 961,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.