Ofertă refuzată Cumpărare directă

LAPTE UTH SEMIDEGRESAT 1,8% GRASIME,3,2% PROTEINE, 200ML

Număr anunț
DA21535922
Autoritate contractantă
Comuna Scheia (Consiliul local Scheia) (CUI 4540330)
Furnizor / câștigător
DORNA LACTATE S.A. (CUI RO9689910)
Cod CPV
15511210-8 · Lapte UHT (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
31.432,80 RON
Valoare finală
31.432,80 RON
Data publicării
23.10.2018 05:50
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.