Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 10,3% sub estimat

18G ETI PUF CACAO/COCO/COLOR/CAPSUNI

Număr anunț
DA21722325
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
15842300-5 · Dulciuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
149,76 RON
Valoare atribuită
134,40 RON 10,3% sub estimat
Data publicării
12.11.2018 15:27
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 16:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

134,40 RON

din 149,76 RON estimat 10,3%

Adjudecat la 89,7% din estimat · economie 15,36 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.