Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 6,2% sub estimat

CENTROPATH CONTROL PATOLOGIC

Număr anunț
DA22201266
Autoritate contractantă
SPITALUL DE BOLI CRONICE CRASNA (CUI 4495050)
Furnizor / câștigător
CLINI LAB SRL (CUI RO3102218)
Cod CPV
33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
65 RON
Valoare atribuită
61 RON 6,2% sub estimat
Data publicării
10.01.2019 14:29
Termen limită
15.01.2019 17:00
Data finalizării
10.01.2019 15:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61 RON

din 65 RON estimat 6,2%

Adjudecat la 93,8% din estimat · economie 4 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.