Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,3% sub estimat
Antinevralgic P x 20 cpr. (COMBINATII - ANTINEVRALGIC)
- Număr anunț
- DA22199688
- Autoritate contractantă
- SPITALUL GENERAL CAI FERATE DROBETA TURNU SEVERIN (CUI 4337395)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.421,85 RON
- Valoare atribuită
- 4.408,55 RON 0,3% sub estimat
- Data publicării
- 10.01.2019 12:50
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 10:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.408,55 RON
din 4.421,85 RON estimat
0,3%
Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 13,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.