Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii acostamente strazi

Număr anunț
DA21395838
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
GEVA CONSTRUCT AMBIENT SRL (CUI RO31637470)
Cod CPV
45233229-0 · Lucrari de intretinere a acostamentelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
361.410 RON
Valoare atribuită
361.410 RON
Data publicării
05.10.2018 09:09
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
05.10.2018 10:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

361.410 RON

din 361.410 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.