Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda autovulcanizanta
- Număr anunț
- DA21732324
- Autoritate contractantă
- S.N. AEROPORTUL INTERNATIONAL TIMISOARA TRAIAN VUIA S.A. (CUI RO11178217)
- Furnizor / câștigător
- RALDO ELECTRIC SRL (CUI RO28421964)
- Cod CPV
- 31651000-4 · Banda izolanta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 546,80 RON
- Valoare atribuită
- 546,80 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 13:13
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 13:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
546,80 RON
din 546,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro