Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Ghivece din plastic (dur simoale)
- Număr anunț
- DA21719919
- Autoritate contractantă
- Universitatea din Bucuresti (CUI 4505502)
- Furnizor / câștigător
- MARA ALEXIA MICU IMPEX S.R.L. (CUI 27987583)
- Cod CPV
- 16160000-4 · Diverse echipamente de gradinarit (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 35.715 RON
- Valoare atribuită
- 35.715 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 14:03
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 08:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
35.715 RON
din 35.715 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro