Ofertă acceptată Cumpărare directă

VITAMINA C 750 MG SOL. INJ.

Număr anunț
DA21715875
Autoritate contractantă
CENTRUL MEDICO SOCIAL AMARASTII DE JOS (CUI 15997435)
Furnizor / câștigător
2A FARM SRL (CUI RO27887894)
Cod CPV
33616000-1 · Vitamine (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
192,40 RON
Valoare atribuită
192,40 RON
Data publicării
12.11.2018 11:49
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 10:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

192,40 RON

din 192,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.