Ofertă acceptată Cumpărare directă

Placheta metal personalizata policromie in mapa plus A4

Număr anunț
DA22202317
Autoritate contractantă
Municipiul Iasi (CUI 4541580)
Furnizor / câștigător
ELCO SERVICE SRL (CUI RO14327216)
Cod CPV
39298700-4 · Trofee (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.208 RON
Valoare atribuită
5.208 RON
Data publicării
10.01.2019 15:49
Termen limită
16.01.2019 17:00
Data finalizării
11.01.2019 08:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.208 RON

din 5.208 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.