Ofertă refuzată Cumpărare directă

Camere foto digitale

Număr anunț
DA21690678
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
38651600-9 · Camere digitale (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
17.000 RON
Valoare finală
12.478,81 RON
Data publicării
08.11.2018 11:03
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 15:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.