Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mouse optic wireless 1000DPI, 2.4GHz, negru
- Număr anunț
- DA22203948
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI TARGU JIU (CUI 17185426)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI RO16474833)
- Cod CPV
- 30237410-6 · Mouse pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19,75 RON
- Valoare atribuită
- 26,05 RON
- Data publicării
- 11.01.2019 09:39
- Termen limită
- 16.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.01.2019 10:33
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26,05 RON
din 19,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro