Ofertă acceptată Cumpărare directă

oxigenator complet - cuplaj furtun si termometru frigider etalonat

Număr anunț
DA21724963
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
EVOREVO SRL (CUI RO32761476)
Cod CPV
33186100-8 · Oxigenator (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
908 RON
Valoare atribuită
908 RON
Data publicării
13.11.2018 08:56
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 10:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

908 RON

din 908 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.