Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezlipire imobil in doua loturi si notare constructie in cartea funciara

Număr anunț
DA21723588
Autoritate contractantă
COMUNA MISCA (PRIMARIA COMUNEI MISCA) (CUI 3519305)
Furnizor / câștigător
EUROCAD WEST SRL (CUI 19007107)
Cod CPV
71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.000 RON
Valoare atribuită
3.000 RON
Data publicării
12.11.2018 17:44
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 08:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.000 RON

din 3.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.