Ofertă acceptată Cumpărare directă

GEANTA VOIAJ THULE SUBTERRA LUGGAGE 70CM/28" DARK SHADOW

Număr anunț
DA21717004
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE ÎN SILVICULTURA “MARIN DRACEA” (CUI RO34638446)
Furnizor / câștigător
COMPLETE DISTRIBUTIONS AND SERVICES SRL (CUI 35205173)
Cod CPV
18931000-4 · Genti de voiaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.179 RON
Valoare atribuită
1.179 RON
Data publicării
12.11.2018 12:23
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.179 RON

din 1.179 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.