Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Întocmire documentație în baza Legii nr. 453 pentru obținerea Autorizației de construire
- Număr anunț
- DA21713962
- Autoritate contractantă
- COMUNA HOGHILAG (PRIMARIA COMUNEI HOGHILAG) (CUI 4241230)
- Furnizor / câștigător
- Anderco Sergiu George (CUI 26143888)
- Cod CPV
- 71351810-4 · Servicii de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 12.11.2018 10:49
- Termen limită
- 17.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro