Ofertă acceptată Cumpărare directă

Memorie USB Hama Fancy 64GB, Negru

Număr anunț
DA21712592
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
30233180-6 · Dispozitive de stocare cu memorie flash (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.814,67 RON
Valoare atribuită
1.814,67 RON
Data publicării
12.11.2018 10:03
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 10:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.814,67 RON

din 1.814,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.