Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cutie instrumentar cu maner / Cutie sterilizare din inox 36x18x9 cm
- Număr anunț
- DA21400185
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal "Dimitrie Castroian" Husi (CUI 4359628)
- Furnizor / câștigător
- ZETMAN KRAFT SRL (CUI RO33028695)
- Cod CPV
- 33169400-6 · Recipiente cu utilizare chirurgicala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 407,50 RON
- Valoare atribuită
- 407,50 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 12:04
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
407,50 RON
din 407,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro