Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Monitor, 23.6", PHILIPS, 243V5QSBA/01 FHD
- Număr anunț
- DA21397037
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie Judetean Valcea (CUI 2540732)
- Furnizor / câștigător
- XEROSERVICE SRL (CUI RO13875660)
- Cod CPV
- 33195100-4 · Monitoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.629,41 RON
- Valoare atribuită
- 2.629,41 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 10:00
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 05.10.2018 11:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.629,41 RON
din 2.629,41 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro