Atribuită Cumpărare directă

Acumulatori auto 12v 800A, 100Ah (fără acumulatori la schimb), conform anunțului numărul ADV1415707

Număr anunț
DA35377377
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA "MR.CONSTANTIN ENE" AL JUDETULUI BACAU (CUI 4278833)
Furnizor / câștigător
SORGETI SRL (CUI 14936391)
Cod CPV
31431000-6 · Acumulatori cu placi de plumb si acid sulfuric (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
1.023 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.023 RON