Ofertă acceptată Cumpărare directă

CAPACE DIN ALUMINIU CU SEPTUM DIN CAUCIUC

Număr anunț
DA21730231
Autoritate contractantă
AQUATIM S.A. Timisoara (CUI RO3041480)
Furnizor / câștigător
PRO ANALYSIS SYSTEMS SRL (CUI RO14269328)
Cod CPV
38432200-4 · Cromatografe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.290 RON
Valoare atribuită
2.290 RON
Data publicării
13.11.2018 11:56
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 12:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.290 RON

din 2.290 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.