Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet gresie birou

Număr anunț
DA21723660
Autoritate contractantă
Scoala gimnaziala"GEORGE ENESCU" Navodari (CUI 4700970)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44912200-8 · Gresie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.492,19 RON
Valoare atribuită
1.492,19 RON
Data publicării
12.11.2018 19:16
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 16:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.492,19 RON

din 1.492,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.