Ofertă acceptată Cumpărare directă

RouterBoard RB2011UAS-RM (600MHz RAM 128MB 5x1000Mb/s 5x 100Mb/s SFP LCD)

Număr anunț
DA21722954
Autoritate contractantă
INSTITUTUL ASTRONOMIC BUCURESTI (CUI 4183130)
Furnizor / câștigător
DIPOL CONNECT SRL (CUI RO26051890)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
482 RON
Valoare atribuită
495 RON
Data publicării
12.11.2018 15:56
Termen limită
17.11.2018 17:00
Data finalizării
12.11.2018 16:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

495 RON

din 482 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.