Ofertă acceptată Cumpărare directă

VESTIAR METALIC DULAP CU 2 USI LUNGI 600X450X1800 MM A891

Număr anunț
DA21731303
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Colentina (CUI 4283929)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
896 RON
Valoare atribuită
896 RON
Data publicării
13.11.2018 12:35
Termen limită
18.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 15:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

896 RON

din 896 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.