- Număr anunț
- DA21729796
- Autoritate contractantă
- TEATRUL CLASIC "IOAN SLAVICI" ARAD (CUI 3678254)
- Furnizor / câștigător
- TIPLOG S.R.L. (CUI RO30862768)
- Cod CPV
- 22140000-3 · Pliante (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.763 RON
- Valoare atribuită
- 2.763 RON
- Data publicării
- 13.11.2018 11:42
- Termen limită
- 18.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 11:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.763 RON
din 2.763 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro