Ofertă refuzată Cumpărare directă

Butuc profesional pentru tranșat carne 500/600x500/600x850 mm

Număr anunț
DA21695225
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.030 RON
Valoare finală
1.090 RON
Data publicării
08.11.2018 14:01
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.