Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Dulap perete inox cu uși glisante si poliță intermediară, 1600X350/400X600 mm
- Număr anunț
- DA21694887
- Autoritate contractantă
- Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
- Furnizor / câștigător
- TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
- Cod CPV
- 39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.150 RON
- Valoare finală
- 1.422 RON
- Data publicării
- 08.11.2018 13:47
- Termen limită
- 13.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 13.11.2018 09:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.