Ofertă acceptată Cumpărare directă

Masă de lucru din inox cu poliță inferioară și rebord, 1000X600X850 mm

Număr anunț
DA21692417
Autoritate contractantă
Penitenciarul Vaslui (CUI 4446325)
Furnizor / câștigător
TOPK UTILAJE ALIMENTARE SRL (CUI RO11687229)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
790 RON
Valoare atribuită
834 RON
Data publicării
08.11.2018 12:03
Termen limită
13.11.2018 17:00
Data finalizării
13.11.2018 09:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

834 RON

din 790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.